نتایج جستجو برای عبارت :

نحوه بستن کامنت در هنگام انتشار پست

نحوه بستن کامنت در هنگام انتشار پست

ویژگی بستن کامنت ها که به تازگی به اینستاگرام اضافه شده، یکی از ویژگی های پرکاربرد این شبکه اجتماعی بوده که به خدمات خود اضافه کرده است. برای کاربران معروف اینستاگرام همیشه کامنت های منفی و یا غیر محترمانه مشکل ساز بود. بعضی از آن ها نیز به خاطر همین موضوع از اینستاگرام خداحافظی می کردند.

اما با آمدن این ویژگی افرادی که شهرت بسیار داشته و یا پیج های عمومی با ارزشی دارند، میتوانند هر زمان که بخواهند برا
نحوه ی بستن شکم بند بارداری طب و صنعت:
خرید لوازم طبی و شکم بند بارداری
هنگام بارداری برای جلوگیری از درد در ناحیه ی شکم، کمر و پاها و همچنین جلوگیری از افتادگی شکم و پارگی لایه های زیرین از کمربند بارداری استفاده می شود. بهترین نوع آن که با قیمت ارزان و کیفیت بسیار بالا در سایت آلیار عرضه می شود،شکم بند بارداری طب و صنعت می باشد. این کمربند در سایزهای مختلف ارائه شده و ضد حساسیت می باشد.
نحوه ی بستن شکم بند بارداری طب و صنعت:

نحوه ی بستن پد شک
یه روشی وجود داره برای اینکه توی کامنت ها ، طرف مقابلت رو نابود کنی و اون هم نتونه چیزی بهت بگه. اینطوریه که کامنت به 3 بخش تقسیم میشه :

سلام و تشکر (مودبانه)
باز کردن شیر *** روی شخص مورد نظر
تکرار تشکر و آرزوی موفقیت (مودبانه)
و خب کسی که براش کامنت گذاشته شده واقعا نمیدونه باید چه واکنشی نشون بده ! چون با یک کامنتی طرفه که یک محتوای آزاردهنده رو بین یک سر و ته مودبانه پنهان کرده.
ولی نکته اینه که اصل کامنت ، دقیقا همون محتوای آزار دهنده ی وسطش هس
کاربران عزیز وبلاگم دوستانم همراهان من مطالب رو برای شما انتشار می دهم
تا شما مشاهده کنید و نظراتتان رو بگین تا بدونم کاربرهای سایت من بیشتر به چه مبحثی علاقه دارند وقتی تعداد کامنت ها از پست ها کمتر هست خوب من هم نا امید می شوم من با خوندن کامنت های شما امیدوار می شوم نزارین نظرات خالی بمانند حتی اگر کامنت شما گله مندی باشد با سعی می کنم تا اشکال را رفع کنیم به ما کمک کنید تا برای بهتر سازی وبلاگ موفق باشیم این وبلاگ بدون شما هیچ است
یکی دیگر از استراتژی های خوب جذب فالور کامنت گذاری برای دیگران است. با کامنت گذاشتن شما توسط صاحب آن اکانت دیده میشود و مهمتر از او شما توسط کسانی که کامنت ها را میخوانند نیز دیده میشود. این یعنی اینکه با یک تیر چندین هدف را نشانه میگیرید.
من یه اشتباهی کردم پست تولد گذاشتم تو اینستا با کامنت باز.اقاااا ینی حدود ۷۰ تا کامنت با کلی دایرکت تبریک داشتم.به جواب دادن به همشون که فکر میکنم دردم میگیره
+امروز هرکی منو میدید میگفت کی چال لپ در اوردی تو؟منم پوکرفیس خیره میشم بهشون فقط
در حال جستجو در اینترنت بودم که با اموزش نحوه بستن پیامک تبلیغاتی در سایت فراز روبرو شدم.
پیشنهاد میکنم این مقاله را ببینید تصاویر کمیک خیلی جالی داشت، یک ویدیو هم از حسن ریوندی در سایت بود که جالب بود
واقعا این روزهای پیامکهای تبلیغاتی خیلی زیادی می اید که به هر روشی پیامک تبلیغاتی را ارسال میکنند در این اموزش خیلی ساده و کاربردی در مورد نحوه بستن پیامک تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل عنوان شده بود 
لای پست های یکی از وبلاگ هایی که دنبال می کنم پست ِ غریبی دیدم. نویسنده نوشته بود: " دلم میخواد یک بار دیگر او را ببینم. "
تمام محتوای پست همین بود. 
بعد یک نفر آمده زیرش کامنت گذاشته " چرا انقدر مبهم و غیرمستقیم اونم توی یک فضای عمومی مثل وبلاگ ؟.. یه ایمیل بهش بزنید و باهاش قرار بذارید. "

...

داشتم فکر میکردم یحتمل احساس ِ غربت ِ نویسنده در هنگام ِ خواندن ِ این کامنت چندین برابر بیشتر از زمان ِ نوشتن ِ آن یک جمله باشد ...  
" یه ایمیل بهش بزنید و ب
بعضی وبلاگ‌ها رو فقط باید خوند.
نباید کامنت گذاشت.
کامنت‌گذاشتن و خوندن پاسخ اون‌ها، ممکنه خطر فروپاشی ذهنیات مثبت شما از اون بلاگر رو به همراه داشته باشه.
چیزی که برای یک خواننده مثل یک فاجعه است و تبعاتش و اثراتی که در رابطه‌های مجازی باقی میذاره، هیچ‌وقت جبران نمیشه.
بعضی وبلاگ‌ها رو فقط بخونید.
کامنت نگذارید.
:)

+به نظرم میاد من خودم برای عده‌ای از همون مدل بلاگرها محسوب میشم که نباید برام کامنت بذارن ؛)
نحوه بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام اسباب کشی نحوه بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام اسباب کشی یکی از چالش برانگیز ترین مراحل است که نیاز به دقت و حوصله زیاد دارد. بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام جابجایی و اسباب کشی به نظر ساده و راحت است […] نحوه بسته بندی لوستر و وسایل روشنایی در هنگام اسباب کشی
منبع : سپند بار
درز انقطاع به فضای خالی بین دو ساختمان گفته می شود که برای جلوگیری از خسارت دو ساختمان به یکدیگر در زمان زلزله به عمل می آید.
نحوه بستن درز انقطاع نما به وسیله ورق های گالوانیزه،یونولیت،سیمان و ... انجام می شود که برای جلوگیری از ورود پرندگان،حشرات موذی و سایر جانداران و زیبا سازی نما به عمل می آید.
نسل های آینده بشر مدیون اونهایی هستند که در قبال جامعه و تمدن بشری احساس مسئولیت می کنند. (این جمله رو من زیر یکی از کامنت‌های پست قبلی نوشتم) بقیه کامنت های دوستان هم انصافا مطالب خوبی داشت. پیشنهاد می کنم یه مرور بکنید. همچنین پیشنهاد می‌کنم نظرات مخالف یا موافق خود با کامنت ف.الف و جواب من به او را بنویسید تا تضارب آرایی صورت بدهیم.
پست رمز دار رو نوشتم
رمز پست متفاوته
با نهایت شرمندگی هر کس رمز میخواد لطف کنه بگه
به روی چشم ارسال میکنم

حجم کامنت های درخواست رمز خیلی زیاد بود
دوستانی که خواسته بودن کامنت خصوصی بمونه بخاطر آدرس ایمیل
و بقیه دوستان  که کامنت خصوصی دادن
من برای همه رمز ارسال کردم
اگه رمز به دستتون نرسیده لطفا بگید
مرسی که هستید دوستان
آره خلاصه، بد عادت شدیم...توی وبلاگای قبلی کلی ملت کامنت می‌ذاشتن...حتی وقتی پست نمی‌ذارم هم وبلاگمو می‌خونن...و این باعث می‌شه که مرتب اینجا رو چک کنم واسه کامنت. در صورتی که نه کسی می‌شناسه منو، نه محتوای خاصی تولید کردم...بدعادت شدم، و لوس.
الان داشتم کامنت های قبل یه نگاه مینداختم
جا داره یه نکته بگم قشنگ کیف کنید!

همه کسانی که کامنت گذاشتن این چند روز IP هاشون ماله ایران بود چون فیلترشکن ها طبیعتا کار نمی کرده؛ اما تنها کسی که از اول تا آخر ماجرا با IP آمریکا داشت کامنت می فرستاد «خانم حوا» بودن!
خلاصه که طرف حفاظیته، این نامه هایی هم که میده همه رمز نگاری شده است، 
یه دفعه دیدی صبح پاشدی دیدی هیچی نمیبینی و کیسه کشیدن سرت و دیگه اونجا خودتون می دونید و اعمالتون:))

پ.ن: تا دیر نش
دیروز صبح رسیدم رشت. پاهایم به مدت 9 ساعت داخل کفش کوهنوردی بود و ورم کرده بود. برخلاف همیشه ترجیح دادم که کغشم را درنیاورم چون شب را داخل جاده بودیم و وقتی که نگه می‌داشت، وقت برای بستن بندهایم نداشتم. 6 روز بود که توی وبلاگم چیزی ننوشته بودم. یکی آمده کامنت گذاشته «چرا اصرار داری معصومیت از دست رفته‌ت رو جار بزنی؟» پاسخ بنده این است: «چرا سر مبارکتون رو از ماتحت امثال من که شبیه شما نیستیم نمی‌کشید بیرون؟؟ چرا خیال می‌کنید باید به شما مغز 
 ابزار‌ها و روش‌هایی که برای دانلود کامنت های یک پیج اینستاگرام  می توانیم استفاده کنیم از یکی از سریع ترین و نامحدودترین سرویس های دانلود کامنت اینستاگرام، نئولایز است. به طوری که در حداقل زمان امکان دانلود تعداد بسیار بالایی کامنت را برای شما فراهم می‌کند.نئولایز برای بیش از ۱ میلیون کامنت اینستاگرام تست شده و بدون هیچ مشکلی امکان دانلود این تعداد را دارد.روش استفاده از نئولایز به این صورت است که در بخش صفحه رقبا آی دی پیجی که قصد داری
اصلا مثل من هست ؟

تو تنهاییم یه جوری به خودم انرژی میدم بیا و ببین

خیلی بچه خوبی شدم الکی خوشی رو دوست دارم

با یه کامنت ذوق می کنم

وقتی کامنت ندارم واقعا بغض می کنم

وقتی آپ می کنم انتظار دارم بعد یه ساعت که میام ۵ تا کامنتو حد اقل داشته باشم

همه زندگیم شده این جا فقط وبم دوسم داره
آموزش گام به گام بستن مو در منزلبستن مو : اگر از طرفداران بستن و دیزاین مو در منزل هستید با کمک آموزشهای گام به گام و تصویری این مجموعه حرف تازه با تکرار و تمرین در این کار حرفه ای شوید.خشک کردن و حالت دهی به مو بعد از حمام امر بسیار مهمی‌ است. شانه زدن یا حالت دادن به موی خیس به طور جدی به آن آسیب می‌زند. در خشک کردن نیز باید به دقت عمل کرده و مو را با حوله خشک کرد. بعد از گرفتن آب موها با کمک حوله باید آن‌ها را توسط سشوار خشک کرد؛ سشوار باید در فا
میرم پست هاتونو میخونم ببینم کجاها کامنت دادم ببینم تایید شده یا نه
یادم نمیاد
شانسی یه پست باز میکنم می بینم عه اینجام که کامنت گذاشتم
خلاصه که نارنج آلزایمر گرفته
چیزی گفتین جواب ندادم به دل نگیرین
چون یادم نبوده که باید جواب بدم :دی
واقعا از کامنت های یه عده معلومه که فقط برای بازدید و رتبه هس الکی تفریف تمجید کردناتون-_- ولی خوبه بدونین که کامنت هاتون حذف میکنم :/ 
+ امروز با ف و ناشناس میریم بیرون:) نمیدونم کیه ولی خعلی پایه است. حالا امروز میبنمش پعلوم میشه کدوم دوستم بوده 
#meeting
دیشب یه پست نوشتم نیومده چرا :/
کامنت مرسوم /*…….*/
این یک کامنت چند خطه است که می تواند چندین خطه باشد. کامپایلر جاوا همه چیز را از /* تا */ نادیده می گیرد. مثلا،
/* This is a multi-line comment.
* The problem prints “Hello, World!” to the standard output.
*/
class HelloWorld {
public static void main(String[] args) {
{
System.out.println(“Hello, World!”);
}
}
}
در کد بالا کامنت برابر است با:
/* This is a multi-line comment.
* The problem prints “Hello, World!” to the standard output.
ادامه مطلب...
ناظمی معاون وزیر ارتباطات با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش چند آمار جالب از اینستاگرام فارسی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در میان کاربران فضای مجازی به شمار می‌رود که در این میان، نسل جوان و نوجوان از آن استقبال بیشتری نسبت به سایر رده‌های سنی کرده‌اند.
امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و ‏رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با انت
برنامه ۷ بندی مقتدی صدر برای خروج آمریکا از عراق
▫️رهبر جریان صدر عراق هفت بند را برای تحقق خروج کامل آمریکا از کشورش تعیین کرد.
۱ـ بستن تمامی پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق.
۲ـ‌ بستن مقر شرکت‌های امنیتی آمریکا و پایان دادن به فعالیت آنها در عراق.
۳ـ بستن حریم هوایی عراق بر روی پرواز هواپیماهای جنگی و اطلاعاتی اشغالگران (آمریکایی‌ها).
۴ـ لغو تمامی توافقنامه‌های امنیتی با اشغالگر، چراکه تعادل بین‌المللی در آنها رعایت نشده و در سایه حض
دوستان عزیزتر از جانننن
بنظرتون عنوان وبلاگم عوض کنم و بذارم :
دل نوشته های یک دانشجوی پزشکی
یا
یک دانشجوی پزشکی
؟؟؟؟؟
ناموسا کامنت بذارید
کِنِس بازی و خسیس بازی هم در نیارید
نگید حوصلم نشد
جوابشم یک کلمه ست
بله ....... خیر
باتچکر ^___^
 برای اولین بار بعد سال ها از لپتاپ اومدم تو صفحه‌ی مدیریت
یه حس نوستالژی داره
اون سالا که گوشی لمسی مد نبود اون زمون که میشستیم پای کامپیوتر کلی کامنت میدادیم
اون موقع من وب نداشتم بیشتر کامنت دهنده بودم، محبوب تربن وبم به اسم جالب بود بعد نویسنده اونجا تصمیم گرفت یه وب گروهی بزنه ما هم گفتیم هستیمو اون شد اولین تجربه بلاگری ما ...
به‌دلیل کمبود وقت زین پس روزهای تعطیل را روز رسیدگی به امور شبکه‌های اجتماعی اعلام می‌دارم. والسلام علیکم ورحمة‌الله و برکاته. آهان راستی شما مخاطبین محترم وفادار به وبلاگ‌نویسی که احتمالا تعدادتان کم‌تر از انگشتان یک‌دست است اما، هر روزی که دوست دارید کامنت بگذارید. کامنت‌های شما در مخزن اسراااار محفوظ می‌ماند. 
بستن شال و روسری هم همانند انتخاب رنگ و طرح شال یک فاکتور مهم در هنگام خرید شال و روسری است. در هنگام بستن شال باید به وضعیت صورت خود توجه کنید تا بتوانید آن را طبق اصول اولیه ببندید. در هنگام قرار گرفتن در جلوی آینه شما الگوی کلی صورت و چهره خود را می بینید که این الگو تبدیل به الگوی انتخابی شما خواهد شد. در ادامه درباره الگوهای متفاوت صورت و نوع بستن شال متناسب با آن صحبت خواهیم کرد:
طریقه بستن شال برای صورت مستطیلی و بلند: این گونه اشخاص بای
زنده شده ام. یک جور زنده ی پخته. یک وقت هست آدم طوری زنده می شود که هنوز داغ جوانی ست. شوووووور زندگی سر و کول وجودش را گرفته و شوق زیستن؛ تبدیل دنیا به بهشت و تغییر هر آنچه کریه به عالی، همه ی مغز آدم را گرفته، طوری که واقعیت را نمی بیند. این بار جور دیگری زنده ام.
بعد از سالها تجربه ی مرگ. بعد از سالها جان کندن برای زندگی؛ این بار طوری زنده ام که بشقاب پر نقش و نگار سفالینی از کوره های چند هزار درجه جان سالم به در برده، نشسته بر دیوار بتونیِ خانه
پست موقت:
دوست خوب من البته که همه کامنتهات رو خوندم و پیج دوست داشتنیت رو هم خوندم  وخوشحالم که من رو میخونی مهربون من اما توی پست ثابت نوشتم کامنت ها رو تایید نمیکنم اما اکثرا به پیچ کسی که کامنت گذاشته میرم و اونجا تو پیام خصوصی جواب میدم متاسفانه تو پیج شما راه ارتباطی پیدا نکردم برای همین بی پاسخ موند 
ندار به حساب بی ادبی و نامهربونی دوست گلم :) 
❮ قبلی

تگ های کامنت در HTML برای قرار دادن توضیح یا نوشته ای در سورس کد HTML مورد استفاده قرار می گیرند.
تگ های کامنت در HTML
شما به صورت زیر می توانید از کامنت ها در سورس کد HTML استفاده کنید.
<!-- Write your comments here -->
توجه کنید که علامت تعجب فقط در تگ باز قرار داده می شود، و در تگ بسته نباید از آن استفاده کنید.
نکته: کامنت ها توسط مرورگرها نشان داده نمی شوند، اما کامنت ها می توانند در سورس کد سند HTML مفید باشند.
با کامنت ها شما می توانید که اعلان یا یادآوری
روح‌الله مهرجو‪-‬ 22 شهریور ماه «امیرحسین مقصودلو» معروف به تتلو ، که داعیه دار رپ خوانی است و در ترکیه ساکن است، از طرفدارانش خواست که برای انتشار آهنگ جدیدش13 میلیون کامنت در اینستاگرام درج کنند. اگرچه 13 میلیون عدد فوق بزرگی است و تا کنون در دنیا سابقه نداشته است و آخرین رکورد ثبت شده9 میلیون برای یک خواننده خارجی است، اگرچه کسی تصور نمی‌کرد که این اتفاق رخ دهد؛ اما در کمال ناباوری نه تنها این عدد محقق شد بلکه در نهایت به بیش از 16 میلیون کا
عامل اصلی عدم پایبندی به عهدهایی که با خود و یا در مقابل خداوند متعال می‌بندیم یک حالتی است تحت عنوان: "وادادگی" 
وادادگی یعنی سرد شدن و کمتر شدن عظم و اراده که نتیجه و ثمرۀ "روزمرگی" است و اگر بخواهیم دچار روزمرگی نشویم باید دست از "عادت کردن" چه به کارهای مثبت و چه منفی برداریم. کار های مثبت را نه از روی عادت، بلکه از روی اطاعت انجام دهیم.
برنامۀ اسلام پخته شدن است نه داغ شدن! زیرا هر داغ شدنی سرد شدن هم در پی دارد پس سعی کنیم مواقعی به عهد بستن
سلام کاربران عزیز
در رابطه با اثرات و نحوه عضویت، خواستم چند تا نکته بگم که امیدوارم مفید واقع بشه:
1- در صقحه مرورگرتون حالا چه با سیستم یا موبایل، سرچ کنید "بیان". صفحه که باز شد، اولین مورد که نوشته شده "بیان" رو انتخاب کنید. وارد که شدید، بالای صفحه داخل "کادر نارنجی رنگ" نوشته "عضویت". 
همه ما هم اسم و فامیل و  تاریخ تولد رو میشه غیر واقعی ثبت کرد، ایمیل تون رو بنویسید و شماره  تلفن هم بدید که به شماره شما یک کد ارسال میشه. اون کد رو وارد کادری
توی تلگرام یه ربات هست به اسم «حرفتو ناشناس بهم بزن» من متوجه شدم که توی وبلاگ هم میشه همچین قابلیتی رو راه انداخت. شما میدونید که من کامنت ناشناس رو تایید نمی‌کردم ولی امروز یه پست موقت زدم و برای چند ساعت کامنت ناشناس رو فعال می‌کنم؛ به همه خبر بدین بیان[از دوست و دشمن] من امروز می‌خوام حرفای نگفته و ناگفتهء شما رو گوش بدم. امیدوارم تهش روز خوبی بشه برامون :) هر چه می‌خواهد دل تنگت بگو
سلام
با توجه به اینکه ماه رمضان از فردا شروع میشه، دوستانی که دیر اعلام کرده بودند و نتونسته بودیم اسمشونو توی لیست بذاریم میتونن امروز تا قبل از ساعت 18 دوباره اعلام آمادگی کنن و حتما توی کامنت سهمیه ای که هر روز میتونن بخونن بگن چقدر هست.
+ دوستانی که در ختم قرآن مشارکت دارن آدرس کانال مربوط به ختم قرآن رو به صورت خصوصی براشون ارسال می‌کنم. در صورت صلاحدید شماره موبایلتونو برام بفرستید برای وقتایی که بلاگ باز نمیشه (مثل دیروز) و پروکسی ها و
سلام دوستان

من درحال بستن این سایت هستم و دیگر مطلبی انتشار نمیکنم از این به بعد همراهان عزیز من به سایت one unique میروم ودر آن سایت

فعالیتم را آغاز میکنم و در آنجا میتوانید مطالبی جامع تر و دقیق تر را مشاهده فرمایید

موفق باشید
به درس 9 از مجموعه آموزش زبان ترکی استانبولی برای نوآموزان خوش آمدید. در این درس می خواهیم با روش تبدیل اسامی مفرد به جمع در زبان ترکی آشنا شویم.
جمع بستن اسامی در ترکی
برای جمع بستن اسامی در زبان ترکی مشابه فارسی به آنها پسوند اضافه می
کنیم. البته در ترکی برای جمع بستن اسامی بسته به حرف اخر صدادار آنها،
باید از یکی از دو پسوند ler یا lar استفاده کرد.
جدول زیر نحوه جمع بستن اسامی را در زبان ترکی نشان میدهد:

آخرین حرف صدادار
پسوند

a, ı, o, u
-lar

e, i, ö, ü
استپلر پوستی
استپلر پوستی ابزاری می باشد که در جراحی برای بستن زخم ها و برش های ایجاد شده در حین عمل، استفاده می شود.
در صورت ایجاد هر گونه زخم به طور ناخواسته یا ایجاد برش  هنگام انجام عمل جراحی ، اولین فکری که به ذهن هر شخص می رسد انجام بخیه در آن قسمت می باشد اما در صورتی که نیاز به بستن سریع زخم باشد، بهترین گزینه برای این کار استفاده از استپلر می باشد.
استپلر پوستی یک جایگزین عالی برای بخیه می باشد. با استفاده از این استپلر می توان محل ایجا
برای بهتر کردن کدهای میکروها باید استاندارد MISRA را رعایت کنیم. در ای دی ای کیل ابزاری برای این کار پیش بینی شده است که متاسفانه رایگان نمی باشد.
نحوه ی نصب آن در این لینک آورده شده است.
http://www.keil.com/support/man/docs/uv4/uv4_ut_pclint_validation.htm
برای دانلود PCLint9 کامنت بگذارید. http://s8.picofile.com/file/8365566850/pclint_v9.zip.html
بستن مرز ارمنستان

مرز ارمنستان تا اطلاع ثانوی به روی مسافران ایرانی بسته می باشد.
 ایران یکی از شرکای تجاری اصلی ارمنستان و یکی از دو مجرای حمل و نقل کشور به خارج از کشور است. اما ارمنستان به دنبال شیوع  ویروس کرونا در آن کشور و شرایط اضطراری پیش آمده، مرز خود را با ایران را برای مسافران تور ارمنستان بسته است.

بستن مرز ارمنستان به علت ویروس کرونا
اندکی پس از گزارش اولین پرونده های کروناویروس در هفته گذشته، دولت ارمنستان با تماس هایی برای
بعدی ❯ ❮ قبلی

تگ های کامنت در HTML برای قرار دادن توضیح یا نوشته ای در سورس کد HTML مورد استفاده قرار می گیرند.
تگ های کامنت در HTML
توجه کنید که علامت تعجب فقط در تگ باز قرار داده می شود، و در تگ بسته نباید از آن استفاده کنید.
نکته: کامنت ها توسط مرورگرها نشان داده نمی شوند، اما کامنت ها می توانند در سورس کد سند HTML مفید باشند.
با کامنت ها شما می توانید که اعلان یا ی
با سلام جلسه دفاع پروپوزال در روز یک شنبه 7 بهمن ماه ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.
لطفا در قسمت کامنت اعلام آمادگی بفرمایید. در کامنت خود- نام- نام خانوادگی - شماره دانشجویی- استاد راهنما و موضوع را اعلام نمایید.آخرین مهلت اعلام آمادگی 4 بهمن می باشد. داواران دکتر خیرآبادی و حاجی بگلوموفق باشید
۳نشانه اینکه عاشق شده اید!
۱- متن ها و اس ام اس های او را دوباره و دوباره میخوانید.
۲- وقتی به او فکر میکنید قلبتان تندتر می تپد.
۳- هنگام خواندن این متن همواره فقط یک نفر در ذهن شما بود..:)
+ پ.ن : یک جمله براش زیر این پست کامنت کن 
آموزش بستن شال و روسری بسیاری از ایده های جذاب و متنوع پیرامون بستن شال و روسری را به شما آموزش می دهد. اگر علاقمند به بستن شال و روسری خود با حجاب کامل و زیباترین شکل ممکن می باشید مجموعه آموزش بستن شال و روسری ایده های بسیاری در اختیارتان قرار خواهد داد.

آموزش بستن شال و روسری
مجموعه آموزش بستن شال و روسری به صورت مرحله به مرحله شیوه بستن شال به طرق مختلف و با حجاب کامل را آموزش می دهد. حجاب به پوشش های گوناگون زنان مسلمان گفته می شود و مف
معیار دیگری که در کنار انتخاب رنگ و طرح شال در هنگام خرید شال و روسری مهم است، بستن شال است. بستن شال طبق اصول اولیه آن نکته مهمی است که تنها با توجه به وضعیت صورت خود می توانید به آن دست یابید. هنگامی که جلوی آینه می روید می توانید الگوی کلی صورت خود را ببینید که این الگو، الگوی انتخابی شما است. آشنایی با حالت و فرم صورت مطلب مهمی است که کمک زیادی در زیباتر دیده شدن ظاهر می‌کند. با دانستن شکل هندسی صورت خود به راحتی می توانید انتخاب مناسب برای
آموزش بستن شال و روسری بسیاری از ایده های جذاب و متنوع پیرامون بستن شال و روسری را به شما آموزش می دهد. اگر علاقمند به بستن شال و روسری خود با حجاب کامل و زیباترین شکل ممکن می باشید مجموعه آموزش بستن شال و روسری ایده های بسیاری در اختیارتان قرار خواهد داد.

آموزش بستن شال و روسری
مجموعه آموزش بستن شال و روسری به صورت مرحله به مرحله شیوه بستن شال به طرق مختلف و با حجاب کامل را آموزش می دهد. حجاب به پوشش های گوناگون زنان مسلمان گفته می شود و مف

آموزش بستن شال و روسری
باز سایت اونیوو فیلل کردنننننخدا ازشون نگذرهه مخصوصا الان که اونیی وقت سرخاروندن ندارهه و سرش شلوغه,بچه ها تو سایت جدید رفتین زیاد کامنت ندین چون میدونین اونیی دوباره باید همه مطالبو بزاره کامنت زیاد بدیم وقتشو میگیره و تو این موقع که امتحانات و اینام هست دیگهه خیلیی سرش شلوغترهه, اونیی ما دوسستت داریمممم و حمایتت میکنمم سارانگههه اونییییی
کلیک کنید
در روزهای اخیر مشاهده شده که بسیاری از کاربران ایرانی در اینستاگرام به اصطلاح بلاک شده‌اند.
به‌تازگی بسیاری از دوستان خود را دیده‌اید که در اینستاگرام به اصطلاح بلاک شده‌اند و در واقع از شما می‌خواهند برایشان کامنت انگلیسی بگذارید. اما دلیل و چاره چیست؟
هنگامی که با فیلترشکن یا VPN وارد اینستاگرام می‌شوید، این شبکه IP شما را در مکانی خارج از کشور قبلی تشخیص می‌دهد. در نتیجه احتمال می‌دهد که اکانت شما هک شده است.
ادامه مطلب

۶ روش بستن شالگردن همراه با تصویر

حقیقت اینست که استفاده درست از شالگردن  و بستن صحیح آن تاثیر بسزایی در استایل شما خواهد داشت و باعث جلب توجه و عدم یکنواختی در لباس های شما می شود . شالگردن ها انتخاب های مناسبی برای استفاده در فصول سرد سال و هوای بارانی می باشند که در طرح های مختلف و زیبا و برای تمام سلیقه ها در بازار موجود می باشند. لازم به ذکر است که شالگردن نیز همچون ساعت مچی گاهی به منظور کاربرد اصلی آنها مورد استفاده قرار نمیگی

آموزش بستن شال و روسری
بعدی ❯ ❮ قبلی

تگ های کامنت در HTML
با کامنت ها شما می توانید که اعلان یا ی
سلام
راستش فکرم درگیر دوستی با نام کاربری ارشد شد و اینطور فکر میکنم که برخورد خوبی باهاش نداشتم.
جناب ارشد من مشکلی با اومدن شما به وبلاگ ندارم بالاخره مطالب نوشته میشن تا خونده بشن
مهم هم نیست مخاطب کی هست.

و موضوع دیگه اینکه هربار پست میزارم کامنت های پست قبلی که حالت چت کردن شدن و ربطی به پست ندارن
حذف میکنم امیدوارم سوتعبیر  بی احترامی به شما و کامنت هایی که گذاشتین نشه.
ودر اخر هم روز دختر و میلاد حضرت معصومه را تبریک میگم تو این روز اگه
اولین روزهای بلاگری کامنتی نداشتم 
البته اینجا نبودم یه سرویس دهنده دیگه بود (با پنل و وبلاگ هم چندان آشنا نبودم سال ۹۰یا ۹۱ بود که وبلاگ و وبلاگ بازی زیاد طرفدار داشت)
بعد از چندین روز یه پسر بچه ۹ ساله از مشهد  برام کامنت گذاشت
تا ده دقیقه به کامنت نگاه می کردم (مثل  زمانی که تلویزیون وارد خونه ها شده بود و همه مات و مبهوت نگاه می کردن منم همین طور مات و مبهوت کامنت بودم ) کیلو کیلو قند توی دلم آب میشد (تا به حال کامنت ندیده بودم )به محض اینکه د
این لیست بازی های هفته ۱۶ لیگ برتر هست که این هفته پنج شنبه و جمعه قرار هست برگزار بشن.

استقلال- ماشین سازی

تراکتور - نفت مسجد سلیمان

سپاهان - شاهین بوشهر

پارس جنوبی- پرسپولیس

نساجی - گل گهر

سایپا - ذوب

شهر خودرو - پیکان

صنعت نفت - فولاد.

اگر کسی دوست داشت بازی ها رو پیش بینی کنه و توی کامنت ها برای من کامنت بزاره. من هم روز پنج شنبه نتیجه پیش بینی براساس ریاضی رو میزارم. بعد میشه نتایج پیش بینی ها رو با هم مقایسه کرد.
در صورتی که پست ها، ایموجی ها و کامنت های شما بیش از حد معمول تکراری باشند، زمانی که اینستاگرام متوجه این فعالیتهای تکراری شما بشود، سریعا اقدام به بلاک کردن شما می کند و به شما اجازه پست گذاشتن و کامنت گذاری را نخواهد داد. هیچ کسی به درستی از مدت ماندن در حالت بلاک اطلاعی ندارد.
البته بر اساس گفته های کاربرانی که در این باره دارای تجربیاتی هستند، اگر پیغام Action Blocked از طرف اینستاگرام برای شما ارسال شده باشد، مابین چند ساعت تا حدود چند هفته حا

برای درج کامنت رایگان و اطلاعات در رابطه با خدمات بک لینک به ادامه مطلب بروید.

کامنت شما کمتر 5 دقیقه تایید می شود . لازم به ذکر بک لینک های غیر اخلاقی و فروش VPN تایید نمی شود .....
لینک وب سایت یا وبلاگ شما در بخش کامنت به صورت رایگان

ادامه مطلب
یسری آدما هستن تو بیان که خب... نمیخوام گله کنما ولی کامنتو میبینن و پاسخ نمیدن... حتی یه «((:» هم نمیذارن

خب دوست ندارین کامنت بزارم بگین بهم... ناراحت نمیشم... مطلبتونو میخونم بدون اینکه کامنت بزارم

+تا الان چند باری پیش اومده... فقطم از دو نفر... یه نفر که کلا دیگه تو وبش کامنت نمیذارم
یکی هم اصلا انتظار این برخوردو از اون یه نفر حداقل نداشتم «حرفات همش دروغ بود دیگه؟»... حالا شاید بگین حالش خیلی خوب نبوده:// نه جواب همه رو داده بود... حتی کسایی ک
سلام و روز بخیر
این پروژه‌ای بود که در زمان کارشناسی بنده در طول ترم به عنوان پروژه درس الکترونیک صنعتی باید انجام می‌شد
مدار این پروژه رو آقای مهندس شبیری زحمتش رو کشیدن و استاد درس هم دکتر ناصر اسکندریان هستن.
فعلا عکس مدار رو داشته باشیم تا بعد:
در مدار زیر، ترانس سر وسط استفاده شده از نوع ۲۲۰/۹ یا ۲۲۰/۱۲ می‌تونه باشه. همچنین پل دیودی، خازن‌های الکترولیت 2200uf, 25v که پلاریته‌هاشون مهمه در نحوه‌ی بستن مدار، رگولاتور ولتاژ (تثبیت کننده‌ی و
اول بگم که این یه مطلب کوتاه و کلش تو همون عنوان هست ولی معمولا یاس جواب کامنتا رو خیلی کم میده و یه جورایی اگه صفحه ایسنتاگرامشو دیده باشین میشه گفت که اصلا جواب نمیده حالا چه به خاطر مشغله زیاد یا هر دلیل دیگه ای داره.
ادامه مطلب
سال 98 است و من هنوز اینجا را دوست دارم.. هنوز رمز ورودش رابه یاد دارم وهنوز سر میزنم و کامنت دونی اش را چک میکنم وهنوز بعد از همه ی نوتیف های اپلیکیشن هایی که برایم عزیز بوده اند و فعالشان گذاشته ام این شماره ی کامنت ناخوانده ی وبلاگ من را به وجد می آورد. هنوز بر میگردم و مطالب ده سال پیشم را می خوانم و از بچگی و سادگی ها و جو زدگی ها و البته زلالی ان موقع خنده ام میگیرد و گاهی هم یخ میکنم و به این فکر میکنم که ده سال بعد با ید به امسالم بر گردم و چه
درخواست کد امنیتی هنگام ارسال کامنت باعث می‌شود برخی افراد در پست شما کامنت نگذارند. برای برداشتن کد امنیتی در بخش نظرات مراحل زیر را در پنل مدیریت طی کنید:
بخش تنظیمات
تنظیمات ساده
تنظیمات ارسال نظر
تیک هشتم را بردارید
پ.ن: با توجه به اینکه بیشتر ما از بخش «پیام خصوصی» وبلاگ برای صحبت کردن و چت استفاده می‌کنیم بعضی وقتها مجبور می شویم کامنتهای خصوصی که تعدادشان زیاد می‌شود را پاک کنیم. من یک روش برای حذف یکباره پیام های خصوصی پیدا کرده ام
اگر پشت فرمان می نشینید و رانندگی می
کنید یا اگر سرنشین جلو یا عقب خودرو هستید، فرقی ندارد، بستن کمربند ایمنی برای
همه سرنشینان خودرو لازم و ضروری است. بسیاری تصور می کنند که کمربند ایمنی تحرک و
راحتی آنها در خودرو را تحت الشعاع قرار می دهد، در صورتی که اینگونه نیست. حتی اگر
کمی راحتی و تحرک سرنشینان با بستن کمربند ایمنی تحت تاثیر قرار بگیرد، ارزشش را
دارد؛ زیرا بستن یا نبستن کمربند ایمنی ریسمانی نازک و کوتاه بین زندگی و مرگ است.
وقتی در یک خ
خب دوستان فک کنم در جریان هستید که صاحب این وب ، خیلی لطف کرده و وبش رو به من داده..
نسترن هستم ، مدیر وب خاطرات یک عدد الکی شاد!
تا جایی که بتونم جواب کامنت هاتون رو میدم ، ولی اینکه لینک پکیج چرا نمیاد و اینا ، بنده اطلاع ندارم و میذارم تا خود مدیر وب بیاد تایید کنه اون کامنت ها رو!
پست هم سعی میکنم در همین زمینه پیدا کنم و بذارم براتون..
شاد باشین!
جواب پرسش صفحه 71 کتاب کاروفناوری پایه نهم پودمان تاسیسات مکانیکی
سوال:
1- در زمان بستن کلگی شیر، شیر باید در حالت باز باشد. به نظر شما دلیل این کار چیست؟
جواب :
زیرا هنگام بسته بودن شیر آب مغزی به بیرون پیچیده و طول مغزی زیاد است پس اگر کلگی شیر را روی آن قرار داده و با آچار بپیچیم چون طول زیاد می شود در اثر پیچاندن واشر به انتهای شیر برخورد کرده و باعث خرابی آن می شود.پس هنگام بستن کلگی برای اینکه این اتفاق نیفتد باید پیچ شیر را به صورت باز قرا
اتفاقا دیشب داشتم با نل صحبت میکردم. گفتم دوستدارم تو یه فرصتی ارشیوم رو به اینجا انتقال بدم. البته قابل کتمان نیست که کامنت ها و خیلی چیزها رو نمیشه مجددا برگردوند.  خب بله. بیخود نبوده وقتی حذف وبلاگ میزدم، انگار داشتم جون میدادم!
علاوه بر ارشیو خودمون، ارشیو بقیه هم ما رو تو خودش نگه میداره و بابت همینه که همیشه معتقد بودم بلاگر حق نداره وبلاگی که کامنت داره یا حتی پستی که کامنت داره رو حذف کنه. خب پس چرا حذف کردم؟ به تو چه مخاطب عزیزم؟:) 
خ
حقیقت این است که دیگر دلش را ندارم اینجا بنویسم.
من حرف های نگفتنی ام را میاوردم اینجا. غصه های توی دلم را. بغض های توی گلویم را. شادی های یواشکی ام را. نوشتن توی وبلاگ و خواندن کامنت هایش برای من، حکم برگشتن از سفر، ریختن یک لیوان چای دبش در یک ماگ سفید که تویش فیروزه ای باشد، ولو شدن روی کاناپه، دراوردنِ جوراب ها، خاراندنِ جای کش هایشان، دراز کردنِ پاها و سردادنِ یک آخیشِ بلندِ حسابی را داشت. به من توی زندگی خوش نمیگذرد، خودتان احتمالا فهمیده
دوستان به هیچ وجه پروکسی هایی که در کامنت ها گذاشته میشه رو استفاده نکنید حتی برای کار های ضروری...
داستانش رو براتون مینویسم. خدا منو ببخشه... اما واقعیت رو بدونید.
برنامه ultrasurf رو نسخه اندروید را قرار دادم در حالی که خودم از کامنت یک کسی برداشتم... متاسفانه اون فکر کنم نسخه اصلی نبوده...
نسخه ویندوز رو چون کسی نگذاشته بود رفتم از سایت اصلیش دانلود کردم و الان چک کردم نسخه ویندوز رو فیلتر کردند در حالی که هنوز نسخه اندروید لینکش سالمه...
نتیجه: تم
سلام ، سلام
با این وبلاگ جدید اومدم خدمتتون تا باهم طراحی سایتو به صورت کامل و رایگان یاد بگیریم.
از صفر شروع میکنم به 100 میرسونمتون.
باور کنید راست میگم. من خودم خییییییییییییلی علاقه مند به طراحی سایت هستم و میخواهم تجربیات خودمو به زبون ساده در اینجا به اشتراک بزارم.
فقط باید یه کار کنید تا انرژی بگیریم و اولین پست آموزشیمونو بزاریم.
ممنون میشم این پست مارو لایک و کامنت کنید.
هروقت به 15 تا لایک و کامنت رسیدیم کارمون رو باقدرت شروع میکنیم. پ
سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه. اینم پست صندلی داغ! به مناسبت ۱۰۰۰ روزه شدن وبلاگم. اگر دوست داشتید سوالی بپرسید که تا الان موقعیتش پیش نیومده یا براتون جالبه که دیدگاه من رو در اون مورد بدونید خوشحال میشم که این صندلی داغ رو با حضورتون گرم‌ و دلنشین کنید.
چند نکته هم عرض کنم.
+ لطفا در یک کامنت ۱۰۰ تا سوال نپرسید. ده تا سوال در هر کامنت نهایتا! و اگر باز هم سوالی بود در کامنت بعدی.
+ و اینکه لطفا سوال از جایی کپی پیست نکنید. البته اگر سوالی
انجمن پزشکی کوهستان ایران: این روزها هوای مناطق کوهستانی شدیدا سرد بوده و برودت بالا میتواند کوهنورد را در معرض خطر هیپوترمی قرار دهد.
نشانه های تشخیص هیپوترمی:
احساس سرما و ناراحتیکند شدن حرکت و عقب ماندن از همراهانعدم توانایی هنگام حرکت در مسیرهای ناهموارکم شدن توانایی ذهنی و جسمیاختلال در تکلماز دست دادن توازن ، این مشکل میتواند به شکل عدم توانایی در بستن بند کفش یا زیپ لباس شروع شود و در نهایت منجر به تلو تلو خوردن و یا افتادن روی زمین
به نام خدادردانه یه پست گذاشته بود  که اصلا یادم نیست پست واقعا چی بود!؟ یعنی یه پست طولانی بود. (همون طور که انتظار داریم!) تا آخرش خوندم ولی یادم نیست در مورد چی بود! کامنت دادن‌مون حضوری بود. یعنی وقتی می‌خواستیم کامنت بگذاریم، دردانه رو جلوی خودمون می‌دیدیم و کامنت رو بهش می‌گفتیم! فکر کنم پیشرفت تکنولوژی به بیان هم رسیده بود. حتی بقیه کامنت گذاران رو هم می‌دیدم. من نشسته بودم آستانه در اتاق خونمون! جلوی دیوار سمت راست هال پذیرایی دردان
احتمالا با کافه بازار آشنایی دارید. این برنامه یک مارکت اندرویدی می باشد که به کاربران اجازه می دهد به آسانی بازی ها و اپلیکیشن های مورد نظرشان را دانلود کرده و نصب کنند. از طرفی دیگر این برنامه به برنامه نویسان اندرویدی امکان می دهد تا اپلیکیشن های خود را در این مارکت انتشار داده و با این روش آن را به دست کاربران ایرانی برسانند. انتشار اپلیکیشن در کافه بازار باید ابتدا در پنل توسعه دهندگان کافه بازار ثبت نام کنید. به آدرس developers.cafebazaar.ir مراجع
م. ع داشت حرف می زد. زنده و پرشور در اینستاگرام. کاملا جدی با لبخندی که همیشه دارد.  
کامنت های روی تصویر مرا به می خنداند؟ می گریاند؟ احساسی ترکیب از این دو داشتم. او کاملا حرفه ای و جدی برای مخاطبانش حرف می زد مخاطبانش هم می نوشتند: چطور رفتی خارج؟ دندونات چقدر سفیدن! موهات رو چیکار می کنی! و ...
کامنت هایی از این دست که اصلا با موضوع سیاسی او قرابت نداشت. مخاطبانش این گونه آدم هایی هستند. آدم هایی که نیاز به افساری دارند که کسی باشد آنها را دنبال
دوستانی که رمز رو یادم رفته بهشون بدم لطفا اینجا رمز نخوان! از خودم بپرسین بهتون بگم!
من کامنت ها رو نمی خونم، بنابراین امکان این رو ندارم که نظرهایی که خطاب به شخص مورد نظر نیستن رو پاک کنم. در نتیجه اگه زیر پست اصلی کامنت بذارین و خطاب به من باشه، کامنتتون تا ابد اونجا می مونه و شخص مورد نظر می خونَدِش و طبیعتا هدف شما این نبوده.
بنابراین خطاب به من فقط تو وبلاگ خودم صحبت کنین!
دمتونم گرم و بوس بهتون!
یه بار به سرم زد درمورد بلاگرا پست بنویسم، عنوانش هم مثلا "بلاگرانه" انتخاب کنم. از ریکشن ها و بازخوردهای احتمالی نگرانی نداشتم، حس کردم حاشیه به دنبال خواهد داشت پس بیخیال شدم.
هیچ وقت پست های شباهنگ رو تو یه زمان محدود که برا وبلاگ خوانی میزارم، نمیخونم. در واقع وبلاگ خوانی من به دو قسمت تقسیم میشه، شباهنگ خوانی و بقیه خوانی. کل اطلاعاتم از شباهنگ اسمشه و پایان نامه اش و شهرهاش و جغداش و فعال بودن و فعال بودن و فعال بودنش. شباهنگ هم منو شاید
آموزش بستن شال و روسری بسیاری از ایده های جذاب و متنوع پیرامون بستن شال و روسری را با زبان انگلیسی به شما آموزش می دهد. اگر علاقمند به بستن شال و روسری خود با حجاب کامل و زیباترین شکل ممکن می باشید مجموعه آموزش بستن شال و روسری ایده های بسیاری در اختیارتان قرار خواهد داد.

آموزش بستن شال و روسری
مجموعه آموزش بستن شال و روسری به صورت مرحله به مرحله شیوه بستن شال به طرق مختلف و با حجاب کامل را آموزش می دهد. حجاب به پوشش های گوناگون زنان مسلمان
این سوال توی کامنت ها خیلی پرسیده بودین و من وظیفه دونستم اول بخاطر رفتن ناگهانیم ازتون معذرت بخوام و دوم براتون بگم چی منو وادار کرد که برم... خب ادمایی بودند که کامنت های منو توی وبم میخوندن یا پست هایی که میزاشتم و قصاوت و توهین و تهمت میزدن. اصلا حرفاشون درست نبود و فقط آرامش روانی منو بهم میزدن و هرچقدر ادرس وب تغییر میدادم هم تاثیری نداشت و نداره. بخاطر همین برای ارامش خودم اینجارو بستم مدتی تا از این تنش ها دور باشم در عوضش توی تلگرام (مث
از دقایقی پیش و پس از انتشار اخباری مبنی بر اتصال اینترنت در ساعات آینده، شماری از کاربران در سطح اینترنت در بخش کامنت‌ها از اتصال اینترنت خود خبر داده‌اند.
از دقایقی پیش و پس از آنکه اخباری مبنی بر اتصال اینترنت منتشر شد، شماری از کاربران اینترنت در بخش نظرات از اتصال ارتباط اینترنت خود خبر دادند. به‌نظر می‌رسد اتصال اینترنت کاربران در سراسر کشور اتفاق می‌افتاد.
دقایقی پیش شاهد انتشار خبری به به نقل از دبیر شورای عالی مجازی بودیم که از
بیاین چالش این دفعه ، صندلی داغ باشه*_*
همه هم از دم دعوتین
سوالی هس بفرمایین
+این پست کامنت خصوصی هم فعاله...
++گفته باشما الان به این امید به سوالاتون جواب میدم که خودتونم صندلی داغو بذارید تلافی کنماااااا
کشتمتون اگه نذارید❤⚔
+++فقد دو ساعت از گذاشتن این پست میگذره و ۱۹ تا کامنت ثبت شده
جذاباااا
(مثبت نمیدونم چندم)+ عاقاااا ینی من باید حتما نام ببرم تا بذارین؟!
چه فراز و نشیبی دارد نگاه‌ها...آن هنگام که به شب نگاه می کنی و جز سیاهی نمی‌بینی...آن هنگام که به آسمان نگاه می کنی و جز قفس نمی‌بینی...آن هنگام که به زندگی نگاه می کنی و جز حسرت نمی‌بینی...آن هنگام که به شعر نگاه می کنی و جز غم نمی‌بینی....آن هنگام که به تاریخ نگاه می کنی و جز خون نمی‌بینی...آن هنگام که به خدا نگاه می کنی و جز شرم نمی‌بینی......چه فراز و نشیبی دارد نگاه‌هاآن هنگام که به قلب‌اش نگاه می کنی و جز نفرت نمی‌بینی...آن هنگام که به چشم‌
سئو 
و باصرفه سازی کامنت ها کامنت ها یک عدد از مهمترین نصیب های یک وبلاگ میباشند . 
همانگونه که در ویکی پدیا هم متن شده: 
سئو در مشهد
[jv_quote 
style="default" width="0" author="ویکیپدیا"]ایجاد امکان گذاشتن کامنت توسط کاربران، یکی از فرمت های دو جانبه و زیاد با اهمیت در اکثری از وب لاگ هاست[/jv_quote] 
کامنت ها از جهات بخش اعظمی اثر گذار هستند . به واسطه آنها، یوزرها نکات مثبت را به شما تذکر می کنند، خطاها شما را گزارش می دهند و بیرون از همگی چیز، می توانند با شما کلام
1- لینکای روزانه برای من خیلی مهمن. من وبلاگ خوندن رو قدِ وبلاگ نویسی جدی میگیرم و رسالت خودم میدونم اگه چیز خوبی خوندم بازنشر بدم. 
وقتی لینکای روزانه رو بعد از مدت های مدید خاک خوردگی به روز می کنم، به فاصله یک روز کلی کلیک می خوره. یعنی یه عده تون هستین که مرتب لینکای روزانه م رو چک می کنین و متوجه تغییرشون میشین. و این بسیور ارزشمنده.
2- وقتی کامنتای پستی بسته ست، تو کامنتدونی پستای دیگه کامنتی براش نمیگیرم. وقتی کسی کامنت ناجوری میذاره یه عا
بالاخره موفق شدم 54 عدد وبلاگ به روز شده رو بخونم و 
در صورت داشتن نظر مفید، کامنت بذارم و 
در صورت موافق بودن لایک کنم و
در صورت موافق نبودن دیسلایک کنم و ( البته تا حالا پیش نیومده دیسلایک بزنم،صرفا جهت جور شدن قافیه گفتم :)) )
مرسی که انقد هستید و همتون از من بهتر مینویسید و جذاب ترید و واژه ها زیر دستون یه جور دیگه ای تایپ میشن
بعدا نوشت :
تو همین فاصله تایپ کردن و انتشار این پست سه تا ستاره طلایی اون بالا روشن شد :/ :))))
فیلم آموزش نحوه بستن زنجیر چرخ خودرو
پودمان خودرو کاروفناوری نهم
در کتاب کاروفناوری نهم به نحوه بستن زنجیر چرخ خودرو اشاره شده است حال شما می توانید فیلم مربوط به این مبحث یعنی فیلم آموزش بستن زنجیر چرخ خودرو را از ادامه مطلب دانلود نمایید.
جهت تماشای آنلاین یا دانلود این فیلم به ادامه مطلب مراجعه کنید.
حجم 23 مگابایت
فرمت Mp4
پخش آنلاین

دانلود فیلم
مطالب مرتبط
فیلم آموزش مراحل تعویض فیوز خودرو و معرفی چراغ های هشدار
فیلم آموزش بررسی سطح م
سلام بچه ها 
کمیته همتایاران دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از شما دانشجوها دعوت میکنه چالش ها و دغدغه های ذهنی تون در هر زمینه ای که فکر می کنید زندگی رو براتون سخت کرده، هر مشکلی که نمیتونید حلش کنید یا باهاش کنار بیاید و هر سوال مهمی که در مورد زندگی براتون پیش اومده و نتونستید جواب خوبی براش پیدا کنید رو برامون کامنت کنید. از مهارت های "مدیریت زمان" ، "پیشرفت تحصیلی" و "استارت آپ های دانشجویی" بگیر تا "روانشناسی فردی" و "مهارت تعامل با تیپ ها
یکی از نگرانی‌های من این است که وقتی شما همراه من این فیش‌های ظاهرا قاطی پاطی را تعقیب می‌کنید چه بر سر روح و روان تان می‌آید؟ در انتها با خودم می‌گویم خب شاید اگر در جایی دیگر شک و شبهه ای مطرح شود شما یادتان بیاید که این بحث در فیشنگار هم مطرح شده بود و اگر لازم شد می‌آیید و از پاسخ‌های کامنت‌گذاران عزیز فیشنگار استفاده می‌کنید. (مرسی که هستید 2)

از بزرگترین دغده های افراد در هر جامعه ای میتوان به کسانی اشاره کرد که قصد خرید منزل و ملک برای سکونت دارند.گاهی اوقات پیش می آید که هنگام خرید ملک کلاهبرداران به روش های گوناگون پولی که خریداران در طی سال ها جمع اوری کرده اند را از چنگشان در خواهند اورد. از معاملات پر خطر در بازار مسکن می توان به معامله وکالتی اشاره نمود. اما منظور از این معامله وکالتی چیست و نحوه تبدیل سند آن به سند قطعی چگونه می باشد

برای مشاهده کامل این مقاله ، روی مراح
همگان آگاهند که داستان اسباب‌بازی ۴ چندی‌ست که اکران شده. امروز رفتم توی یکی از این سایت‌ها که ببینم وضعیت کیفیت‌ش برای دانلود چه‌جوریاس. قطعاً تا الان متوجه شدین که کار خیلی بیهوده‌ای انجام دادم، چون هنوز سطح کیفیت از پرده‌ای بالاتر نرفته. ولی از اون‌جایی که من یک‌سری مشکلات ذهنی دارم، شروع کردم به خوندن کامنت‌های پایین پست؛
اولین کامنت 
« دوستان بهتون توصیه می کنم اگه میخواین فیلمو با کیفیت بالا ببینید و تا اون زمان اسپویل نشید ا
انسان موجود عجیبیه
اگه یه روز ببینه 
یکی بنزِ همسایه رو گرفته و باهاش سلفی گرفته و توی اینستاش گذاشته
همه میرن کامنت میذارن که 
جیب خالی و پُز عالی
اما اگه یه خانوم بره آتلیه 
یا اگه یه پسر بره بدنسازی و بازوشو باد بیاره 
و بعد عکس هاشو بذاره توی اینستا
یه عده با حسرت
 یه عده با تعجب 
یه عده هم مبهووووت 
کامنت میذارن که:
چقد زیبایی
زیبایی طبیعی و از این جور حرفا!
چرا کسی نیست همون:"جیب خالی و پُز عالی" رو بگه؟!
مگه این فرد توی این چهره دخیل بوده؟
خانم های خانه‌دار از تهیه غذا با ماهی به خاطر بویی که در آشپزخانه راه می‌اندازد، طفره می‌روند، ولی باید گفت از بین بردن بوی ماهی کار زیاد سختی نیست.
– طعم دار کردن ماهی با کمک سبزی‌های معطر و خوشبو یا استفاده از ادویه و پودرهای سوخاری معطر می‌تواند تاثیر زیادی در از بین رفتن بوی ماهی هنگام طبخ داشته باشد و گوشت آن را ترد و لطیف کند.
– در صورتی کــه کــف آشپزخانه‌تان سرامیک است و امکان تمیز کردن آن وجود دارد می‌توانید سرکه را درون افشانه
اولین گام برای یک سفر خوب
بستن چمدان نیست بلکه مهیا کردن ملزومات سفر در شهر مقصد است. رزرو هتل اولین و
مهمترین گام برای سفر است. با تصمیم گیری درست و انتخابی هوشمندانه در این قسمت شما
سفر خود را تضمین می کنید.
انتخاب یک هتل خوب از همان
ابتدای سفر شما را یاری میکند؛ حتی در بستن چمدان هم نیاز ندارید که بار خود را
سنگین کنید. به عبارتی لذت سفر را حتی قبل از شروع آن حس می کنید و تا پایان سفر
همراه خود خواهید داشت.
سلام می دونید امروز براتون چی دارم. هیچی آهان فهمیدماین دفعه شما یک چیزی بگید. هرکس این پست را دید سریع کامنتی راجب یک موضوع بگویید گه من یک کار هیجان انگیز ترکیبی انجام بدهم منظورم آن کامنت هایی که شما می نویسید. شما اگر بخواهید من کامنتی جدید بگذارم باید بهم کامنت بدهید چون هنوز چیز جدیدی ندارم.
باربری هنگام با چندین سال فعالیت درزمینهٔ باربری برای ارائه خدمت به شما آماده است، باربری هنگام در تمامی مناطق تهران دارای فعالیت است شما می‌توانید با تماس با باربری هنگام هماهنگی‌های لازم را برای حمل اسباب و … را انجام دهید. خدمات باربری هنگام باربری هنگام خدمات کاملی را به شما ارائه می‌دهد باکیفیت بسیار […] باربری هنگام
منبع : سپند بار
سلام میکنم به خواننده هام.
من وقتی که شروع کردم به وبلاگ نوشتن یعنی حدود یک سال و نیم پیش هیچوقت فکر نمیکردم خواننده ای داشته باشم. مخصوصا این وبلاگ. چون یه جوری نوشتم که کمتر مث دلنوشته های بقیه بود. یه جوری نوشتم که کمتر کسی باش ارتباط میگرفت. اما در کمال تعجب الان بدون هیچ تبلیغاتی بیشتر از ۱۵ خواننده ی ثابت دارم.
کامنت هارو جواب ندادم. و تایید نکردم، اما همیشه خوندم و لذت بردم. یه بار هم عصبانی شدم و یکی از خواننده هامو بلاک کردم. که چون پیام
هنگام پاکسازی وب سایت ها، یکی از پیچیده ترین بخش های کار ما حصول اطمینان از پیدا کردن همه backdoor  هاست. اغلب مواقع، مهاجمان به مکان های مختلف سایت کد تزریق می کنند تا احتمال نفوذ دوباره به سایت را بالا برده و تا حد ممکن دسترسی به سایت را حفظ کنند. تحقیقات نشان می … نحوه‌ی مقابله با تروجان ها
منبع : وبلاگ ایران سرور
درواقع سوال ندارم مشورت میخوام پس خواهشا همه گی شرکت کنید

1- از قالب وبلاگ راضی نیستم عوض کنم یا نه
2 چه پکیج های دیگه ای مد نظر شما هست بیگن تا تهیه کنم
3 ربطی به سوال یا مشورت نداره ولی واقعا وقتی خودم تعداد کامنت هارو میخونم بغضم میگیره
4 اگه از کامپیوتر سر در میارین چه زیاد چه کم بگین نویسندتون کنم
لطفا کامنت بزارید ببینم چه کارا باید بکنم
تگ های کامنت در HTML
با کامنت ها شما می توانید که اعلان یا یادآوری هایی را
دو شب پیش، «عاشق بارون» این عکس را برایم فرستاد. به تاریخ کامنت نگاه کردم؛ تاریخ روزهای پیش‌دانشگاهی و در تلاطم کنکور دست و پا زدن! لبخند زدم به یاد روزهایی که خوب یا بد، گذشت. و امروز صبح وقتی در کلاس نشسته بودم و از پشت پنجره، به بارش آرام و زیبای برف نگاه می‌کردم، این عکس و کامنت را به یاد آوردم. استاد از سبک رئالیسم و رئالیسم جادویی می‌گفت و من روحم لبخند می‌زد. راست می‌گفتم آن‌روزها. حس قشنگی است؛ دانشکدهٔ ادبیات، برف، پنجره و این‌چنی
صحبت های تحریک کننده هنگام رابطه جنسی:
 اگه دوست دارید که جزء مردانی باشید که هیچ زنی توان رد کردن و پس زدن جنسی شما را نداشته باشد مستلزمه دانش شما در جذب و تحریک جنسی می باشد که می بایست شما حرف های را پیش زمینه یک سکس ایده ال قرار بدهید ما از نظر روانشناسی نحوه گفتن و انتقال را بصورت خلاصه در زیر قرار داده ایم که با استفاده از شیوه بیان می توانید سریع به خواسته خود دست پیدا کنید !

ادامه مطلب
دو شب پیش، «عاشق بارون» این عکس را برایم فرستاد. به تاریخ کامنت نگاه کردم؛ تاریخ روزهای پیش‌دانشگاهی و در تلاطم کنکور دست‌وپازدن! لبخند شدم به‌یاد روزهایی که خوب یا بد، گذشت. و امروز صبح وقتی در کلاس نشسته بودم و از پشت پنجره، به بارش آرام و زیبای برف نگاه می‌کردم، این عکس و کامنت را به یاد آوردم. استاد از سبک رئالیسم و رئالیسم جادویی می‌گفت و من روحم لبخند می‌زد. راست می‌گفتم آن‌روزها؛ حس قشنگی است دانشکدهٔ ادبیات، برف، پنجره و این‌چنی

NinjaGram
 نینجاگرام نرم افزار کاربردی که با کمک آن می توانید اکانت اینستاگرام خود را در ویندوز مدیریت کنید ، عکس به اشتراک بگذارید ، اکانت های سایر کاربران را بصورت خودکار فالو کنید ، دنبال کردن افراد که شما ان هارا در قسمت مورد نظر نوشته اید پس از همان زمان مشخص شده ان ها را دنبال میکنید به صورت خودکار و به صورت خودکار کامنت ارسال کنید.و حتی لایک که بسیاری از کاربران از لایک و کامنت از ...
ادامه مطلب
یکی از جالب ترین کارکنان فروش که من تاکنون با آن صحبت کردم این مدیر فروش و بازاریابی مستقیم به نام گلن ترنر است.نه لزوما به این دلیل که وی مشاوره خوبی در زمینه فروش ، اخلاق و برخورد با افراد داشت (او در این کارها حرفه ای واقعی است) ، بلکه به دلیل این که یکی از مواردی که وی گفت احتمالاً بعداً من و خانواده من و مشاغل بازاریابی اینترنتی را از تحمل غم و اندوه زیادی نجات خواهد داد.در حقیقت ، این راز که او به من گفت چیزی است که فکر می کنم هر بازاریاب ای
امروز می‌خوام نظرسنجی کنم درباره اینکه کدام خوانندگان مطالب خود را بیشتر دوست دارید؟ میتونید طبق
متن زیر انتخاب کنید و بگید چرا:
مردم دو دسته اند:
یا وبلاگ شما را دنبال می کنند یا نمی‌کنند.
آنهایی که دنبال می‌کنند یا هر بار به مطالب جدید شما سر می‌زنند (1)یا نه.
آنهایی که سر می‌زنند یا صرفا لایک می کنند و می روند(2)
یا مطلب شما را
هم می‌خوانند که اینها خودشون دو دسته میشن:
آنهایی که پست را مطالعه می‌کنند و کامنت می‌دهند(3)
یا مطالعه می‌

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها